skip navigation

All-Net

Important Notice

The All-Net teams are listed below.

Note:
1. All-Net teams with 11 players will NOT have an Alternate.
2.  Alternates on All-Net teams will be drafted and play on a Divisional Team unless they are called up to replace an injured player on the All-Net team

 

  Boys 4th Grade
1 Jayden Brumm
2 Julian Brooks
3 Casey Clugage
4 Brett Frauenhofer
5 Jack Garlinghouse
6 Andrew Greene
7 Matt McGuire
8 Shailen Parasnis
9 Luke Rogers
10 Alex Straser
11 Christopher Verceles

 

  Boys 5th Grade A
1 Jack Anderson
2 Johnathan Ayala
3 JJ Ball
4 Evan Burnett
5 Jack Gurtner
6 Harry Housser
7 Harmon Howse
8 Derick Kennedy
9 Mikey McGrath
10 Zion Sensley
11 Alternate: Alex Feinstein

 

  Boys 5th Grade B
1 Cole Casey
2 John Diepenbrock
3 Calem Filipek
4 Baron Kadiver
5 Jonah Missan
6 Matthew Porter
7 Michael Roman
8 Ben Timm
9 Alexander Wastie
10 Matt Wolf
11 Brent Valentine

 

  Boys 6th Grade
1 Jake Dragoo
2 Bo Dunlevie
3 Ben Eisner
4 Brooks Mead
5 Ntsika Mtwa
6 Nick Nelson
7 Sam Norris
8 John Rogers
9 Walker Rust
10 Roman Trinidad
11 George Zaharias

 

  Boys 7th Grade
1 Ryan Anderson
2 Vince Barringer
3 Aidan Braccia
4 Andrew Buck
5 Trent Conley
6 Reno Dibono
7 Jack Herrell
8 Matt McLeod
9 Jake Taylor
10 Owen Taylor
11 Alternate: Billy Thompson

 

  Boys 8th Grade
1 Billy Barnds
2 John Carter
3 Shane Dunlevie
4 Peter Koenig
5 Elliot Kinder
6 Davis Mead
7 Kyle Otis
8 Teddy Purcell
9 Hunter Riley
10 Cole Trigg
11 Cav Williams

 

  Girls Grade 5
1 Chloe Chao
2 Liv Leschly
3 Caroline Mawhinney
4 Paige Miller
5 Charlotte Summe
6 Katie Conley
7 TBA
8 TBA
9 TBA
10 TBA

 

  Girls Grade 6
1 Kaia Corona-Gelormini
2 Kate Garlinghouse
3 Grace Hoang
4 Madeleine McGinty
5 Daphne Potvin
6 Charlotte Summe
7 Lauren Wargo
8 Helena Warner
9 Natalie Westermann
10 Emily Ngo
11 Kylie Bettinger

 

  Girls Grade 7 Team 1
1 Delaney Ball
2 Jordan Brooks
3 Sydney Burnett
4 Reagan Grady
5 RIley Jensen
6 Jaclyn McDonough
7 Sharon Nejad
8 Porsche Trinidad
9 Sylvie Venuto
10 Jayci Brumm
11 Ally Shaw

 

  Girls Grade 7 Team 2
1 Charlotte Kelmon
2 Madhumita Ramkumar
3 Rachel Ellisen
4 Emmy Apfel
5 Carolina Espinosa
6 Ava Gurley
7 Shannon Li
8 Meena Baher
9 Sydney Donovan
10 Lauren Squire
11 Anne Channing
12 Yazmin Baroumand

 

 

  Girls Grade 7 Team 3
1 Ellie Brew
2 Stella Donahue
3 Blaney Ella
4 Anna Alyssa Faberowski
5 Meleseini Fatuesi
6 Seilala Lautaimi
7 Ashley North
8 Kagan Reena
9 Madison Scheinman
10 Matilda Tangitau

 

  Girls Grade 8 
1 Rachel Benedick
2 Caitlin Dulsky
3 Tejal Gupta
4 Natalya Hotovec
5 Lyndsey Huss
6 Alexis Jackson
7 Jacqueline Kurland
8 Coco Layton
9 Marissa Li
10 Danielle Mcnair
11 Georgia Paye
12 Yazmeen Ramirez

 

 

All-Net - Boys

8th Grade All-Net Boys
7th Grade All-Net Boys
6th Grade All-Net Boys
5th Grade All-Net Boys
4th Grade All-Net Boys

Read more about Boys All-Net Basketball

All-Net - Girls

8th Grade All-Net Girls
7th Grade All-Net Girls
6th Grade All-Net Girls
5th Grade All-Net Girls

Read more about Girls All-Net Basketball